La Millou VELVET Angel's Wings Poduszeczka Antywstrząsowa Iris Sorbet Harvard Blue

Nowy produkt

Producent:
producent

Ostatnie egzemplarze!

Do końca promocji:

45,50 zł brutto

-30%

65,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Polska marka LA MILLOU to produkty najwyższej jakości, które posiadają niezbędne atesty, pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka a także zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione w prestiżowych konkursach. La Millou cieszy się uznaniem Dzieci i Rodziców nie tylko w Polsce ale również na świecie.


Antywstrząsowa poduszka została opracowana we współpracy z uznanym fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim. Optymalny kształt poduszeczki, niweluje wstrząsy i gwarantuje najwyższy komfort podróżowania. Angel’s Wing nie tylko chroni główkę przed mikrowstrząsami podczas jazdy samochodem czy spacerów po nierównym terenie, ale również perfekcyjnie dopasowuje się do pozycji Maluszka, co gwarantuje beztroski sen i komfort Dziecka. Poduszka po bokach jest wypełniona antyalergicznym, sprężystym, sylikonowym wypełnieniem i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr opinii: OP- 4634/2014. Wykonana ręcznie z najwyższą dbałością.

Poduszka sprawdza się w foteliku samochodowym, wózku, przewijaku, foteliku do karmienia, wszędzie tak gdzie Maluszek ją potrzebuje.


DODATKOWE INFORMACJE

  • wymiary: 22 cm x 37 cm