La Millou VELVET Kocyk Średniaka Slim Doggy Unicorn Powder Pink

Nowy produkt

Producent:
producent

Do końca promocji:

125,30 zł brutto

-30%

179,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Polska marka LA MILLOU to produkty najwyższej jakości, które posiadają niezbędne atesty, pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka a także zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione w prestiżowych konkursach. La Millou cieszy się uznaniem Dzieci i Rodziców nie tylko w Polsce ale również na świecie.


Kocyk Slim, to Velvetowy odpowiednik koca Minky Light ale z niewielkim wypełnieniem. Jest to coś pomiędzy kocykiem z wypełnieniem a kocem Light.

Niezwykle miękki, dwustronny i stylowo pikowany kocyk z ozdobną wypustką. Wypełniony antyalergiczną sylikonową włókniną. Wszystko zostało wykonane z nieziemsko miękkiego Velvetu, którego unikalna faktura sprawia, że kocyk jest jeszcze bardziej delikatny i miły w dotyku a dzięki temu absolutnie przyjazdy dla wrażliwej skóry Maluszka oraz z wysokogatunkowej bawełny.

Oprócz miłych wrażeń dotykowych, zaawansowana technologia użyta w produkcji tej dzianiny, sprawia, że Velvet jest bardzo trwały i przewiewny. Podstawą jest gęsty splot niezwykle cienkich włókien poliestrowych - cieńszych nawet niż jedwab. Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.

DODATKOWE INFORMACJE

  • wymiary: 80x100cm

Produkty powiązane