BeSafe Innowacyjny Zestaw Osłonek Przeciwsłonecznych Zobacz większe

BeSafe Zestaw Innowacyjnych Osłonek Przeciwsłonecznych

Nowy produkt

Producent:


Osłonki przeciwsłoneczne, norweskiej marki BESAFE, przylegają do szyby samochodu z użyciem siły statycznej. Zestaw zawiera 2 sztuki.

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt dostępny Od ręki.
Koszt wysyłki kurierskiej 12 zł wpłata na konto, 16 zł płatność przy odbiorze. Zamówienie powyżej 299 zł wyślemy do Ciebie GRATIS.

Więcej informacji

Niezależne testy pokazują, że w obszarze bezpieczeństwa, norweska marka BESAFE jest liderem w Europie. Wymagane atesty, które są przeprowadzane w trakcie udoskonalania produktów BeSafe, są o 40-50% bardziej rygorystyczne niż przewidują to normy dla fotelików samochodowych. Nieustanne dążenie do doskonałości potwierdzają wyniki skandynawskich i europejskich testów bezpieczeństwa, w których foteliki BeSafe zdobywają najwyższe noty.

Zupełnie nowe osłony przeciwsłoneczne BeSafe przylegają do szyby samochodu z użyciem siły statycznej, dzięki czemu nie ma potrzeby montowania ich za pomocą kleju lub przyssawek.

Skutecznie blokują promieniowanie UV dzięki filtrowi SPF 40+ oraz odpowiedniej wielkości, nie blokując jednocześnie widoku kierowcy samochodu.

Osłony można przechowywać i przemieszczać w dołączonej torbie transportowej.

Produkty powiązane