La Millou VELVET Thermo Bunny Termofor i Kompres Chłodzący Powder Pink Moonlight Swan

Nowy produkt

Producent:


Do końca promocji:

111,20 zł brutto

-20%

139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt dostępny 24h
Koszt wysyłki kurierskiej 12 zł wpłata na konto, 16 zł płatność przy odbiorze. Zamówienie powyżej 299 zł wyślemy do Ciebie GRATIS.

Więcej informacji

Polska marka LA MILLOU to produkty najwyższej jakości, które posiadają niezbędne atesty, pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka a także zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione w prestiżowych konkursach. La Millou cieszy się uznaniem Dzieci i Rodziców nie tylko w Polsce ale również na świecie.

W ZESTAWIE

  • pudełeczko
  • przytulanka
  • wkład różowy
  • wkład szafirowy
  • szeleszczący kocyk

Thermo Bunny to termofor, kompres chłodzący i przyjaciel Dziecka, w jednym. Króliczek w wersji zabawkowej to przemiły przytulak zrobiony z ultra miękkiego Velvetu, który mieszka w eleganckim pudełeczku - łóżeczku. W łapkach Thermo Bunny ukryte są małe magnesy, umożliwiające zaczepienie zabawki do poręczy łóżeczka, drzwi lodówki albo innego ciekawego miejsca. Szeleszczący kocyk z fikuśną taśmą z frędzli dołączony do zestawu, to nie tylko ulubiony kocyk króliczka ale przede wszystkim Fun Pad, rozwijający wrażliwość sensoryczną Maluszka.

Gdy Maluszek potrzebuje ciepła, Thermo Bunny aż pali się do pomocy. Wystarczy włożyć do jego brzuszka wkład w kolorze różowym. Króliczek staje się wówczas najwspanialszym, ciepłym termoforem, który pomaga gdy mały brzuszek jest niespokojny, łagodzi objawy kolki, rozgrzewa Maluszka podczas chłodniejszych dni lub dłuższych spacerów, jednocześnie nie podrażniając i nie parząc delikatnej skóry Dziecka. Wkład jest wielokrotnego użytku. Można go mieć zawsze przy sobie i użyć, gdy Dziecko potrzebuje ciepłego ukojenia.

Druga natura króliczka to chłód. Wystarczy włożyć do jego brzuszka, schłodzony w zamrażalniku wkład w kolorze szafiru. Thermo Bunny zmienia się w mroźnego pomocnika, który chłodzi stłuczone miejsca, pomaga podczas gorączkowania - przynosząc przyjemny chłód, sprawia, że Dziecko szybko zapomina o swoich dolegliwościach a także świetnie sprawdza się jako okład.

Wkład w kolorze różowym oraz szafirowym zawsze należy używać w połączeniu z króliczkiem. Nigdy nie należy używać wkładów bezpośrednio na skórze Dziecka.

DODATKOWE INFORMACJE

  • termofor: 54 stopnie Celsjusza
  • wymiary króliczka: ok 23 cm (bez uszu)

Produkty powiązane