Beaba Przewijak Camele'o Mineral

Nowy produkt

Producent:


Przewijak francuskiej marki BEABA posiada wielofunkcyjny system stabilizacji, dołączony komplet adapterów pozwala mocować go bezpiecznie w różnych miejscach, na stole, szafce do przewijana lub komodzie na łóżeczku, wannie oraz dedykowanym stojaku marki Beaba.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

285,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysyłamy w ciągu 24h
Koszt wysyłki kurierskiej 12 zł wpłata na konto, 16 zł płatność przy odbiorze. Zamówienie powyżej 299 zł wyślemy do Ciebie GRATIS.

Więcej informacji

BEABA ciągle poszukuje najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniej ułatwiających życie rozwiązań. Marka Beaba powstała w 1989 roku, jej najmocniejszą stroną są twórcy będący ekspertami w swoich dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym funkcjonalnych i łatwych w obsłudze. Produkty Beaba, dzięki doskonałej jakości, funkcjonalności i wysokiej estetyce, uwielbiane są przez rodziców na całym świecie.

Kompaktowy przewijak posiada wielofunkcyjny system stabilizacji, dołączony komplet adapterów pozwala mocować go bezpiecznie w różnych miejscach, na stole, szafce do przewijana lub komodzie na łóżeczku, wannie oraz dedykowanym stojaku marki Beaba. To Rodzic decyduje, które miejsce w danym momencie jest dla niego najwygodniejsze. Bezpieczeństwo o komfort użytkowania gwarantują wysokie brzegi po bokach i z tyłu, ograniczając ryzyku upadku. Dodatkowo optymalną przyczepność zapewniają przyssawki na spodzie. Przewijak posiada dwie boczne wysuwane szufladki na niezbędne akcesoria oraz miękki materacyk z PVC, który łatwo utrzymać w czystości. Materacyk jest zdejmowany, dwustronny i zmywalny. Przód maty lekko opada, aby zapewnić wygodę, pochylonemu nad dzieckiem Rodzicowi.

DODATKOWE INFORMACJE

  • maksymalne obciążenie: 15 kg
  • wymiary: 790 x 550 x 140 mm

Produkty powiązane